Vytisknout

Vážení přátelé, kamarádky a kamarádi, občané České republiky. Dne 21. 11.2017,  díky naší skupině Nymburští Lvi a jejím členům Jardovi a Ivoně a pochopení redaktora rádia Patriot Josefa Podoláka, jsme tento den od 11:00-do 12:15 hod. měli živý vstup v Nymburském rádiu Patriot. Za Zemskou domobranu se vstupu účastnili čtyři osoby. David Buchtela jako republikový velitel, Ivan Veselý za skupinu Polabská Legie z Brandýsa nad Labem, Ivo Gec za skupinu Brdy východ z Příbramska a Jarda Veselý za Nymburské lvy.

Další kamarádi a zvědavci přihlíželi našemu rozhovoru ze zázemí studia.  V pořadu jsme posluchačům zodpověděli otázky kdo jsme, co chceme a hlavně též kdo nejsme. Náš rozhovor byl na naše přání prokládán písněmi Tomáše Ortela. Možná že někteří posluchači je slyšeli poprvé a divili se, že jsou jiné, než hovoří některá média hlavního proudu, že nejsou sprosté a jsou prolnuty hlubokým vlastenectvím.

Moderátor Pepa byl skvělý a rád cituji jeho pozdrav, protože nás v maskáčích s označením Zemské domobrany viděl poprvé: „Díky. Pozdravuj také. Já si vás vážím. To, co děláte je naprosto úžasné.“

Snad jsme to zvládli, včetně odpovědí posluchačům a bylo to nesmírně fajn. Za což Pepovi, Jardovi a Ivoně ještě jednou děkujeme.

Záznam rozhovoru najdete na archivu rádia Patriot zde:

https://hearthis.at/radio-patriot-ue/rozhovor-zemsk-domobrana-david-buchtela-ivo-gec-ivan-vesel-jaroslav-vesel-21112017/